ایستگاه ها

در این بخش به معرفی 10 ایستگاه آتش نشانی شهر کرمان پرداخته شده است .

اطلاعات بیشتر

ثبت نام آموزش داوطلب

شهروندان علاقمند جهت شرکت در دوره های آموزش آتش نشانی به این بخش مراجعه نمایند .

اطلاعات بیشتر

مسئولین آتش نشان

در این بخش به معرفی مسئولان بخشهای مختلف آتش نشانی کرمان پرداخته شده است.

اطلاعات بیشتر

آتش‌نشانان طی سه ماه اول سال 223 نفر را نجات دادند

‍ ‍ ‍ انجام 1152عملیات توسط آتش نشانان طی سه ماه اول سال

 

 

 

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری  کرمان، از انجام 423 مورد عملیات اطفاء حریق و 729  مورد عملیات امداد و نجات  به دلیل بی احتیاطی و عدم رعایت مسائل ایمنی در شهر کرمان در سه ماه ابتدای  سال جاری خبر داد.

 علی عسکری گفت: در سه ماه اول سال جاری در مجموع 423 مورد حریق در شهر کرمان اتفاق افتاده است که از این تعداد  157 مورد مربوط به مواد پسماند و بازیافتی، 55 مورد مربوط به وسایل نقلیه، 113 مورد مربوط به منازل مسکونی، 33 مورد مربوط به مراکز تجاری, 5 مورد مراکز دولتی و 60مورد مربوط به جنگل و درختان بوده است.

وی همچنین از انجام 729 مورد عملیات امداد و نجات در مدت زمان یاد شده خبر داد و افزود: از این تعداد 172 مورد زنده‌گیری حیوانات خطرناک و آزار دهنده،  348 مورد زنده گیری مارهای سمی و غیر سمی، 107 مورد چیدن حلقه و قفل، 50  مورد امداد اسانسور، 42 مورد امداد تصادفات خودرویی ، 5 مورد امداد و نجات سقوط در چاه و 5 مورد سقوط از کوه و پرت شدن از بلندی بوده است.

عسکری اظهار داشت: در مجموع این عملیات ها در مدت زمان یاد شده  223 نفر از شهروندان  نجات یافتند و متاسفانه 102 نفر مجروح شده اند.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی خاطرنشان کرد : در این مدت، تعداد هزار و 207 نفر از شهروندان آموزش‌های پیشگیری و آتش‌نشانی را توسط کارشناسان این سازمان فرا گرفتند و همچنین 209 مورد مشاوره ایمنی بنا به درخواست شهروندان در مدت زمان یاد شده ارائه شده است.

ارتباط با مدیر عامل

مدیر عامل سازمان آتش نشانی
رضا میرزایی

ورود کاربران

مرکز شارژکپسول های آتش نشانی

ایستگاه شماره 3 سازمان آتش نشانی واقع در خیابان شهید مصطفی خمینی کوچه 58

حاضرین در سایت

ما 63 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Go to top