ایستگاه ها

در این بخش به معرفی 10 ایستگاه آتش نشانی شهر کرمان پرداخته شده است .

اطلاعات بیشتر

ثبت نام آموزش داوطلب

شهروندان علاقمند جهت شرکت در دوره های آموزش آتش نشانی به این بخش مراجعه نمایند .

اطلاعات بیشتر

مسئولین آتش نشان

در این بخش به معرفی مسئولان بخشهای مختلف آتش نشانی کرمان پرداخته شده است.

اطلاعات بیشتر

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان:

با الگو گرفتن از بسیج توانسته‌ایم ناجی مردم باشیم

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان، به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج در دیدار با فرمانده ناحیه مقاومت محمدرسول‌الله(ص) کرمان گفت: با الگو گرفتن از بسیج توانسته‌ایم در حوادث ناجی مردم باشیم.

 

به گزارش کرنا، ابراهیم بابایی، در دیدار مدیرعامل و مسئولان سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان، با فرمانده ناحیه مقاومت محمد رسول‌الله(ص) کرمان که به مناسبت هفته بسیج و در دفتر فرمانده ناحیه مقاومت محمد رسول‌الله(ص) کرمان برگزار شد، ضمن تبریک هفته بسیج، افزود: با الگو گرفتن از بسیج و گام نهادن در مکتب بسیج همواره توانسته‌ایم ناجی مردم در حوادث باشیم.

فرمانده ناحیه مقاومت محمد رسول‌الله(ص) کرمان نیز در این نشست با بیان اینکه بسیج توانمندی‌های تحسین‌برانگیز و عظیمی را به نمایش گذاشته است، افزود: بسیج، مایه افتخار و سربلندی اسلام، انقلاب و کشور شده است و شواهد نشان می‌دهد بسیج هنوز توانمندی‌های ناشناخته فراوانی دارد که اگر شناخته شود و مورد تکریم، حمایت، هدایت و مدیریت قرار گیرد، می‌توان از قدرت عظیم و خودجوش بسیج، برای اعتلای انقلاب اسلامی و ایران عزیز بهره ببریم.

سرهنگ علی سلطانی، با آرزوی توفیق روزافزون برای آتش‌نشانان در زمینه خدمت‌رسانی هرچه بهتر به شهروندان در حوادث، از زحمات آنان تقدیر و تشکر کرد.

 

ارتباط با مدیر عامل

سرپرست سازمان آتش نشانی
«ابراهیم بابایی»

ورود کاربران

مرکز شارژکپسول های آتش نشانی

ایستگاه شماره 3 سازمان آتش نشانی واقع در خیابان شهید مصطفی خمینی کوچه 58

حاضرین در سایت

ما 47 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Go to top