ایستگاه ها

در این بخش به معرفی 10 ایستگاه آتش نشانی شهر کرمان پرداخته شده است .

اطلاعات بیشتر

ثبت نام آموزش داوطلب

شهروندان علاقمند جهت شرکت در دوره های آموزش آتش نشانی به این بخش مراجعه نمایند .

اطلاعات بیشتر

مسئولین آتش نشان

در این بخش به معرفی مسئولان بخشهای مختلف آتش نشانی کرمان پرداخته شده است.

اطلاعات بیشتر

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان:

موکب‌داران نکات ایمنی را بیشتر رعایت کنند

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان گفت: موکب‌داران و ایستگاه‌های صلواتی باید به وضعیت ایمنی بیشتر توجه کرده و نکات ایمنی را رعایت کنند.

 

به‌گزارش کرنا، ابراهیم بابایی، با بیان اینکه معمولاً ایستگاه‌های صلواتی و موکب‌های عزاداری، به‌دلیل موقتی بودن، از ایمنی خوبی برخوردار نیستند، گفت: به‌عنوان مثال، در بعضی موارد سیم‌کشی برق این ایستگاه‌ها، به‌صورت غیراستاندارد و ناایمن بوده و بنرهای اطراف آن‌ها نیز از مواد آتش‌زا و خطرناک تهیه می‌شود.

وی ادامه داد: در صورت رسیدن شعله به این بنرها، به‌دلیل جنس بنر و نزدیک بودن آن‌ها و موکب‌ها به یک‌دیگر، حجم آتش زیاد و گسترده خواهد بود.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان گفت: از دیگر موارد ناایمن در این مسیرها و موکب‌ها، وجود و استفاده از اجاق‌ها، گازها و کپسول‌هایی است که برای تهیه چای، دم‌نوش و خوراک استفاده می‌شود که در صورت عدم رعایت نکات ایمنی، موجب آتش‌سوزی می‌شود.

بابایی تأکید کرد: باید به مقاومت و نوع ساختار موکب‌ها نیز دقت و توجه شود؛ به‌گونه‌ای که حتماً در برابر بارندگی و وزش باد، مستحکم و ایمن برپا شده باشند.

وی افزود: همچنین اتصالات برق، سطح ایستایی و اتصال موکب‌ها به دیوار یا زمین به‌صورت محکم و استوار نیز، از دیگر مواردی است که رعایت آن ضروری است.

ارتباط با مدیر عامل

سرپرست سازمان آتش نشانی
«ابراهیم بابایی»

ورود کاربران

مرکز شارژکپسول های آتش نشانی

ایستگاه شماره 3 سازمان آتش نشانی واقع در خیابان شهید مصطفی خمینی کوچه 58

حاضرین در سایت

ما 36 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Go to top