ایستگاه ها

در این بخش به معرفی 10 ایستگاه آتش نشانی شهر کرمان پرداخته شده است .

اطلاعات بیشتر

ثبت نام آموزش داوطلب

شهروندان علاقمند جهت شرکت در دوره های آموزش آتش نشانی به این بخش مراجعه نمایند .

اطلاعات بیشتر

مسئولین آتش نشان

در این بخش به معرفی مسئولان بخشهای مختلف آتش نشانی کرمان پرداخته شده است.

اطلاعات بیشتر

شنا در استخر کشاورزی جان دو نفر را گرفت

سرپرست سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان از جان باختن دو نفر در استخر ذخیرۀ آب کشاورزی طی امروز خبر داد.

 

به گزارش کرمان‌آنلاین، ابراهیم بابایی کفت: امروز ١٣ اردیبهشت‌ماه در ساعت ١۶:۴۶ از غرق  شدن دو نفر  در استخر ذخیرۀ آب کشاورزی واقع در حومۀ شهر کرمان (شرف‌آباد) مطلع شدیم که بلافاصله دو تیم تخصصی امداد و نجات به همراه دو دستگاه خودرو مجهز به تجهیزات نجات به محل حادثه اعزام شد.

 

وی افزود: تیم‌های امداد و نجات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی سریعاً در محل حادثه حضور پیدا کردند و عملیات امداد و نجات را در دستور کار قرار دادند.
بابایی علت این حادثه را بی‌احتیاطی در شنای غیر مجاز در استخر ذخیره آب ذکر کرد و ادامه داد: افراد حادثه‌دیده با تلاش و جست‌وجوی آتش‌نشانان از عمق استخر ذخیرۀ آب کشاورزی خارج شدند، اما متاسفانه این دو نفر جان خود را از دست دادند.
سرپرست سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان گفت: متأسفانه علی‌رغم هشدار‌ها و تذکرات مکرر که همواره درخصوص عدم ورود به استخرهای کشاورزی و سد‌های خاکی به شهروندان می‌شود، برخی افراد بدون توجه به این نکات موجب وقوع چنین حوادث ناگواری می‌شوند. 
وی افزود: از مالکان این‌گونه استخر‌ها و مسئولان مربوط درخواست داریم نسبت به نصب حفاظ و تابلو خطر اقدامات لازم را انجام دهند و از مردم، به‌ویژه جوانان می‌خواهیم که با توجه به خطرات موجود، به هیچ عنوان برای شنا، تفریح و یا هرکار دیگری وارد این استخر‌ها نشوند.

 

ارتباط با مدیر عامل

سرپرست سازمان آتش نشانی
«ابراهیم بابایی»

ورود کاربران

مرکز شارژکپسول های آتش نشانی

ایستگاه شماره 3 سازمان آتش نشانی واقع در خیابان شهید مصطفی خمینی کوچه 58

حاضرین در سایت

ما 45 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Go to top