ایستگاه ها

در این بخش به معرفی 10 ایستگاه آتش نشانی شهر کرمان پرداخته شده است .

اطلاعات بیشتر

ثبت نام آموزش داوطلب

شهروندان علاقمند جهت شرکت در دوره های آموزش آتش نشانی به این بخش مراجعه نمایند .

اطلاعات بیشتر

مسئولین آتش نشان

در این بخش به معرفی مسئولان بخشهای مختلف آتش نشانی کرمان پرداخته شده است.

اطلاعات بیشتر

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان اعلام کرد:
مرگ مُقنی هنگام حفر چاه در کرمان

 

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان، از جان باختن فردی در حال حفر چاه در حوالی روستای «باقرآباد» خبر داد.
به گزارش کرمان‌آنلاین، رضا میرزایی گفت: در ساعت ۹ صبح بیستم خردادماه، از وقوع یک حادثه در حوالی روستای «باقرآباد» مطلع شدیم و بلافاصله تیم تخصصی امداد و نجات به‌همراه خودروی مجهز به تجهیزات نجات از ایستگاه شماره ۲ به محل حادثه اعزام شد.
وی افزود: تیم امداد و نجات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی به‌سرعت در محل حادثه حضور پیدا کردند و عملیات امداد و نجات را با توجه به شرایط خاص حادثه که در حین حفر چاه رخ داده بود، در دستور کار قرار دادند.
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان، علت این حادثه را بی‌احتیاطی بیان کرد و افزود: بررسی‌های اولیه نشان داد با توجه به تاریک بودن عمق چاه ۴۵ متری، اقدام به انتقال روشنایی به‌صورت غیرایمن به داخل چاه شده و فرسودگی کابل موجب برق‌گرفتگی فرد مُقنی و مرگ وی شده است.
میرزایی بیان کرد: با توجه به عمق زیاد چاه، پس از تلاش بیش از یک ساعتۀ پرسنل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی، فرد حادثه‌‌دیده که یک جوان ۲۴ ساله از اتباع افغانستان بود، از چاه خارج شد.

چاپ

ارتباط با مدیر عامل

مدیر عامل سازمان آتش نشانی
رضا میرزایی

ورود کاربران

مرکز شارژکپسول های آتش نشانی

ایستگاه شماره 3 سازمان آتش نشانی واقع در خیابان شهید مصطفی خمینی کوچه 58

حاضرین در سایت

ما 38 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Go to top