ایستگاه ها

در این بخش به معرفی 10 ایستگاه آتش نشانی شهر کرمان پرداخته شده است .

اطلاعات بیشتر

ثبت نام آموزش داوطلب

شهروندان علاقمند جهت شرکت در دوره های آموزش آتش نشانی به این بخش مراجعه نمایند .

اطلاعات بیشتر

مسئولین آتش نشان

در این بخش به معرفی مسئولان بخشهای مختلف آتش نشانی کرمان پرداخته شده است.

اطلاعات بیشتر

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان خبر داد:

اطفای حریق سه منزل در یک مجتمع مسکونی

 

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان از آتش‌سوزی سه منزل مسکونی، به‌صورت همزمان خبر داد.

به گزارش ارتباطات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان، رضا میرزایی با بیان این‌که ساعت 20:13 دقیقۀ امروز، بیست‌ونهم  فروردین‌ماه، طی تماس تلفنی با ستاد مرکز فرماندهی عملیات (125) این سازمان، از آتش‌سوزی سه منزل در یک مجتمع مسکونی آگاه شدیم، گفت: این حادثه در مجتمع مسکونی بشرا، واقع در بلوار ولی‌عصر حاجی‌آباد، در حاشیۀ شهر کرمان اتفاق افتاد.

وی افزود: پس از اطلاع از این حادثه، بلافاصله 20 نفر از آتش‌نشان در قالب سه تیم عملیاتی، از ایستگاه‌های شماره 10، هفت و دو، در محل حادثه حضور پیدا کردند و عملیات اطفای حریق را در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: آتش‌نشانان ضمن تخلیۀ مجتمع مسکونی و انجام عملیات اطفای حریق، از سرایت آتش به منازل هم‌جوار در مجتمع مسکونی جلوگیری کردند.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری با بیان این‌که این آتش‌سوزی از یکی از منازل مجتمع مسکونی شروع شده بود، گفت: آتش‌سوزی به‌سرعت در حال سرایت به منازل دیگرِ این مجتمع مسکونی بود.

میرزایی افزود: با توجه به تعداد زیاد ساکنان و مجتمع‌های هم‌جوار، این عملیات برای آتش‌نشانان از حساسیت بالایی برخوردار بود؛ بنابراین، آتش‌نشانان به‌سرعت با شلنگ‌اندازی و آب‌رسانی، عملیات اطفای حریق را با موفقیت و در کمترین‌زمان انجام دادند.

وی ادامه داد: همچنین مسئولان این سازمان ازجمله معاون فنی و عملیات، مسئول منطقه دو عملیاتی شهری و مسئولان ایستگاه‌های اعزام‌شده، در محل حادثه حضور یافتند و با فرماندهی دقیق، بر اجرای این عملیات نظارت داشتند.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان همچنین گفت: علت این حادثه توسط کارشناسان سازمان آتش‌نشانی در دست بررسی است.

 

 

ارتباط با مدیر عامل

مدیر عامل سازمان آتش نشانی
رضا میرزایی

ورود کاربران

مرکز شارژکپسول های آتش نشانی

ایستگاه شماره 3 سازمان آتش نشانی واقع در خیابان شهید مصطفی خمینی کوچه 58

حاضرین در سایت

ما 79 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Go to top