تمهیدات آتش‌نشانی در مراسم سومین سالگرد شهادت سردار دل‌ها

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان، از استقرار اکیپ‌های آتش‌نشان و ایستگاه‌های موقت، در سومین سالگرد شهادت سردار دل‌ها خبر داد.

 به گزارش کرنا، ابراهیم بابایی گفت: علاوه بر آماده‌باش کامل ١١ ایستگاه آتش‌نشانی در شهر کرمان، گروه‌هایی از آتش‌نشانان شامل ٣٠ نفر آتش‌نشان به همراه ١٠ دستگاه انواع خودروهای سنگین، موتورسیکلت و هفت دستگاه خاموش‌کنندۀ تکنولوژی water mist در هفت نقطه مشخص‌شده در آماده‌باش هستند.

وی افزود: گروه‌های آتش‌نشان، تا پایان برگزاری مراسم سومین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج‌قاسم سلیمانی، وضعیت ایمنی محدودۀ تحت پوشش خود را کنترل خواهند کرد.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان، با اشاره به برگزاری مراسم در بیت‌الزهرا، مصلا و حسینیه ثارالله و پوشش ایمنی کامل آن‌ها، از پوشش شبانه‌روزی بیت‌الزهرا با همکاری سازمان آتش‌نشانی رفسنجان خبر داد.

بابایی افزود: در طول برگزاری مراسم، مدیران ارشد عملیات این سازمان به‌صورت سیار و شبانه‌روزی، مشغول گشت‌زنی هستند و علاوه بر نظارت بر اوضاع ایمنی، فعالیت‌ آتش‌نشانان را نیز بررسی خواهند کرد.

وی ادامه داد: در روزهای گذشته، کارشناسان آتش‌نشانی، ایمنی مساجد محل اقامت زائرین و موکب‌های مختلف را که در طول مسیر گلزار شهدا برپا شده، مورد بررسی قرار داده‌اند.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان، از شهروندان و هموطنان عزیز که در مراسم سومین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج‌قاسم سلیمانی شرکت می‌کنند، خواست همکاری لازم را با نیروهای امدادی و آتش‌نشانی داشته باشند و در صورت مشاهده هرگونه حادثه احتمالی، با حفظ خونسردی، از محل حادثه فاصله بگیرند و مراتب را به‌سرعت به سامانه 125 و یا گروه‌های آتش‌نشان مستقر در محدوده، اطلاع دهند.

ارتباط با مدیر عامل

سرپرست سازمان آتش نشانی
«ابراهیم بابایی»

ورود کاربران

مرکز شارژکپسول های آتش نشانی

ایستگاه شماره 3 سازمان آتش نشانی واقع در خیابان شهید مصطفی خمینی کوچه 58

حاضرین در سایت

ما 136 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Go to top