مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان:

راه‌اندازی ایستگاه آتش‌نشانی موقت ویژۀ گلزار شهدا

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان، از راه‌اندازی ایستگاه آتش‌نشانی موقت ویژۀ گلزار شهدا و نصب هفت دستگاه هیدرانت و 12 شیر برداشت آب دفنی در مجموعۀ پردیسان قائم(عج) خبر داد.

 

به گزارش کرنا، ابراهیم بابایی، درخصوص فعالیت‌های سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان در راستای ایمن‌سازی محل‌های برگزاری برنامه‌های دهۀ مقاومت، با اشاره به عضویت ثابت این سازمان در کمیته تخصصی ایمنی مکتب حاج قاسم با مدیریت فرماندار کرمان، افزود: کارگروه تخصصی ایمنی و پیشگیری در سازمان آتش‌نشانی نیز تشکیل شد.

وی خاطرنشان کرد: ایستگاه آتش‌نشانی موقت ویژۀ گلزار شهدا راه‌اندازی شده و گلزار شهدا به‌صورت امانی به خاموش‌کنندۀ دستی مجهز شده است.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان، با اشاره به بازدید ایمنی از گلزار شهدا و بازدید ایمنی از بیت‌الزهرا(س) توسط کارشناسان سازمان آتش‌نشانی، از تجهیز بیت‌الزهرا(س) به خاموش‌کنندۀ دستی به‌صورت امانی خبر داد.

بابایی خاطرنشان کرد: از مهدیه مسجد صاحب‌الزمان(عج) و مجموعه پردیسان قائم(عج) نیز توسط کارشناسان سازمان آتش‌نشانی، بازدید ایمنی انجام شده و جلسات متعددی با مدیریت گلزار شهدا درخصوص موارد ایمنی و موضوعات مربوط تشکیل شده است.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان بیان کرد: هفت دستگاه هیدرانت (شیر برداشت آب) و 12 عدد شیر برداشت آب دفنی در مجموعۀ پردیسان قائم(عج) نصب شده است.

بابایی با اشاره به برگزاری جلسه با مدیریت مکتب حاج‌قاسم درخصوص موارد ایمنی مراسم سومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی، افزود: با کمیتۀ موکب‌ها هماهنگی لازم صورت گرفته و شیوه‌نامۀ ایمنی برای موکب‌داران ارائه شده است.

وی ادامه داد: آموزش موکب‌داران جهت اجرای دستورالعمل ایمنی با هماهنگی کمیته موکب‌داران پیگیری شده و بروشور دستورالعمل ایمنی برپایی موکب به تعداد 150 عدد تهیه شده است.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان خاطرنشان کرد: دستورالعمل ایمنی جهت محل استقرار زائران پس از بازدید با هماهنگی کمیته اسکان صادر شده است.

بابایی با اشاره به برنامه‌ریزی و آموزش پرسنل سازمان پارک‌ها و هماهنگی جهت آموزش کارکنان و خادمان گلزار شهدا، افزود: از مساجد و حسینیه‌های محل اسکان معرفی‌شده توسط کمیتۀ ایمنی ستاد با هماهنگی کمیته اسکان، بازدید به‌عمل آمد.

ارتباط با مدیر عامل

سرپرست سازمان آتش نشانی
«ابراهیم بابایی»

ورود کاربران

مرکز شارژکپسول های آتش نشانی

ایستگاه شماره 3 سازمان آتش نشانی واقع در خیابان شهید مصطفی خمینی کوچه 58

حاضرین در سایت

ما 155 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Go to top