مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان:

١٨ شیر برداشت آب خیابانی(هیدرانت) در سطح شهر نصب شد

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان از نصب 18 عدد شیر برداشت آب خیابانی در سطح شهر و آمادگی هرچه بیشتر آتش‌نشانان برای اجرای عملیات اطفای حریق خبر داد.

 

به گزارش کرنا، ابراهیم بابایی، افزود: این اقدام با هدف تسریع در آبگیری خودروهای آتش‌نشانی و افزایش سرعت امدادرسانی در مجموعه پردیسان قائم(عج) و گلزار مطهر شهدا که از مناطق پُرازدحام شهر محسوب می‌شود، انجام شده است.

وی بیان کرد: در آستانه شهادت سپهبد شهید حاج‌قاسم سلیمانی و لزوم ارتقای ایمنی محدوده گلزار مطهر شهدا و پردیسان قائم(عج)، ١٨عدد شیر برداشت آب خیابانی(هیدرانت) به منظور مقابله با آتش‌سوزی‌های احتمالی پیش‌بینی شده و عملیات اجرای آن در حال انجام است.

بابایی، با اشاره به اینکه امکان دسترسی سریع و آسان خودروهای آتش‌نشانی در مجموعه پردیسان قائم(عج) و محدوده گلزار مطهر شهدا فراهم است، خاطرنشان کرد: به‌دلیل حفظ فضای سبز شهری، ایمنی شهروندان و استفاده بهینه از زمان در مواقع آتش‌سوزی، آبگیری خودروها انجام می‌شود.

وی ادامه داد: این اقدام یکی از شاخصه‌های مهم در عملیات‌های آتش‌نشانی محسوب میشود و از اهمیت ویژه‌ای در هنگام بروز حوادث آتش‌سوزی و کاهش خسارات و تلفات جانی برخوردار است.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان، تصریح کرد: این امکان از طریق نصب شیرهای هیدرانت مهیا شده است.

وی نصب این شیرها را در جهت افزایش توان عملیاتی سازمان آتش‌نشانی مؤثر دانست و ادامه داد: با نصب شیرهای هیدرانت، دسترسی سریع و زود‌هنگام به آب برای اطفاء حریق در حوادث بزرگ فراهم می‌شود و سرعت امداد‌رسانی افزایش می‌یابد.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان، در پایان از همکاری شرکت آب و فاضلاب شهرستان کرمان و همکاری حوزه خدمات شهری شهرداری قدردانی کرد.

 

ارتباط با مدیر عامل

سرپرست سازمان آتش نشانی
«ابراهیم بابایی»

ورود کاربران

مرکز شارژکپسول های آتش نشانی

ایستگاه شماره 3 سازمان آتش نشانی واقع در خیابان شهید مصطفی خمینی کوچه 58

حاضرین در سایت

ما 64 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Go to top