در نشست مدیران عامل سازمان آتش‌نشانی با سازمان ساماندهی مشاغل تأکید شد:

ضرورت ایمن‌سازی بازار تاریخی کرمان

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان، از تعامل حداکثری با سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری جهت پیشگیری از حوادث احتمالی خبر داد.

 

به‌ گزارش کرنا، ابراهیم بابایی، در نشستی که جهت تعامل و همکاری هرچه بیشتر سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری با سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری برگزار شد، بر ضرورت بررسی بیشتر تمهیدات ایمنی و دسترسی‌ وسیع‌تر به نقاط مختلف بازار تاریخی، در حوادث احتمالی تأکید کرد.

وی، به حضور هر روزه شهروندان در بازار تاریخی کرمان اشاره کرد و افزود: برنامه‌ریزی‌های لازم برای دسترسی به‌موقع در زمان حوادث و همکاری‌های لازم بین سازمان آتش‌نشانی و سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری کرمان در حال انجام است.

امیر هاشمی، مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآوردهای کشاورزی شهرداری کرمان نیز در این نشست، بر ساماندهی کارگاه‌های جمع‌آوری ضایعات و کاهش حوادث مربوط به این مراکز که بعضأ ایمنی هم در آن‌ها رعایت نمی‌شود، تاکید کرد و افزود: برای انجام بهینه امدادرسانی به امدادخواهان در حوادث احتمالی، توجه ویژه به چیدمان کسبه در بازار تاریخی، ضرورت دارد.

 

ارتباط با مدیر عامل

سرپرست سازمان آتش نشانی
«ابراهیم بابایی»

ورود کاربران

مرکز شارژکپسول های آتش نشانی

ایستگاه شماره 3 سازمان آتش نشانی واقع در خیابان شهید مصطفی خمینی کوچه 58

حاضرین در سایت

ما 78 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Go to top