شنا در استخر کشاورزی جان دو نفر را گرفت

سرپرست سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان از جان باختن دو نفر در استخر ذخیرۀ آب کشاورزی طی امروز خبر داد.

 

به گزارش کرمان‌آنلاین، ابراهیم بابایی کفت: امروز ١٣ اردیبهشت‌ماه در ساعت ١۶:۴۶ از غرق  شدن دو نفر  در استخر ذخیرۀ آب کشاورزی واقع در حومۀ شهر کرمان (شرف‌آباد) مطلع شدیم که بلافاصله دو تیم تخصصی امداد و نجات به همراه دو دستگاه خودرو مجهز به تجهیزات نجات به محل حادثه اعزام شد.

 

وی افزود: تیم‌های امداد و نجات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی سریعاً در محل حادثه حضور پیدا کردند و عملیات امداد و نجات را در دستور کار قرار دادند.
بابایی علت این حادثه را بی‌احتیاطی در شنای غیر مجاز در استخر ذخیره آب ذکر کرد و ادامه داد: افراد حادثه‌دیده با تلاش و جست‌وجوی آتش‌نشانان از عمق استخر ذخیرۀ آب کشاورزی خارج شدند، اما متاسفانه این دو نفر جان خود را از دست دادند.
سرپرست سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان گفت: متأسفانه علی‌رغم هشدار‌ها و تذکرات مکرر که همواره درخصوص عدم ورود به استخرهای کشاورزی و سد‌های خاکی به شهروندان می‌شود، برخی افراد بدون توجه به این نکات موجب وقوع چنین حوادث ناگواری می‌شوند. 
وی افزود: از مالکان این‌گونه استخر‌ها و مسئولان مربوط درخواست داریم نسبت به نصب حفاظ و تابلو خطر اقدامات لازم را انجام دهند و از مردم، به‌ویژه جوانان می‌خواهیم که با توجه به خطرات موجود، به هیچ عنوان برای شنا، تفریح و یا هرکار دیگری وارد این استخر‌ها نشوند.

 

ارتباط با مدیر عامل

سرپرست سازمان آتش نشانی
«ابراهیم بابایی»

ورود کاربران

مرکز شارژکپسول های آتش نشانی

ایستگاه شماره 3 سازمان آتش نشانی واقع در خیابان شهید مصطفی خمینی کوچه 58

حاضرین در سایت

ما 56 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Go to top