سرپرست سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان خبر داد:

انجام ٢٨۴ عملیات و نجات ٩٢ نفر توسط آتش‌نشانان در فروردین‌ماه

سرپرست سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان گفت: آتش‌نشانان در فروردین‌ماه سال‌جاری طی ٢٨۴ عملیات، ٩٢ نفر از شهروندان را در حوادث مختلف نجات دادند.

 

به گزارش کرمان‌آنلاین، ابراهیم بابایی افزود: در فروردین‌ماه سال‌جاری ١٢۴ مورد عملیات اطفای حریق و ١۶٠ مورد عملیات امداد و نجات در حوادثی که به‌دلیل بی‌احتیاطی و عدم رعایت مسایل ایمنی در شهر کرمان اتفاق افتاد، انجام شده است.

وی خاطرنشان کرد: از مجموع ١٢۴ مورد حادثۀ حریق در ماه گذشته، ۵۴ مورد مربوط به مواد پسماند و بازیافتی، ٢٣ مورد مربوط به وسایل نقلیه، ٢٣ مورد مربوط به منازل مسکونی، ٨  مورد مربوط به مراکز تجاری و ۶ مورد مربوط به جنگل و درختان بوده است.

سرپرست سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان افزود: از مجموع ١۶٠ مورد عملیات امداد و نجات در مدت یاد‌شده، ٢۵ مورد زنده‌گیری حیوانات خطرناک و آزاردهنده، ۵۵ مورد زنده‌گیری مارهای سمی و غیرسمی، ٣٢ مورد چیدن حلقه و قفل، ١۵ مورد امداد آسانسور, ٨ مورد امداد تصادفات خودرویی، ٣ مورد امداد و نجات از کوه و بلندی، ١۴ مورد بازدیدهای امدادی و مابقی آنها مربوط به سایر موارد بوده است.

بابایی بیان کرد: در مجموع این عملیات‌ها ٩٢ نفر از شهروندان نجات یافتند و ٢٣ نفر نیز در حوادثی از قبیل تصادف و سقوط از بلندی مجروح شدند.

وی، از ارائه آموزش‌های پیشگیری و آتش‌نشانی به ٨٣ نفر از کارکنان ادارات و شهروندان توسط کارشناسان سازمان آتش‌نشانی در فروردین‌ماه خبر داد و افزود: ۴٧ مورد مشاورۀ ایمنی و ٢۵ مورد بازدید ایمنی نیز بنا به درخواست شهروندان در مدت یادشده ارائه شده است.

 

ارتباط با مدیر عامل

سرپرست سازمان آتش نشانی
«ابراهیم بابایی»

ورود کاربران

مرکز شارژکپسول های آتش نشانی

ایستگاه شماره 3 سازمان آتش نشانی واقع در خیابان شهید مصطفی خمینی کوچه 58

حاضرین در سایت

ما 39 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Go to top