مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان خبر داد:
آتش‌سوزی منزل مسکونی یک مصدوم بر جا گذاشت

 

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان، از وقوع حادثه‌ حریق در یک منزل مسکونی و مصدوم شدن یک نفر خبر داد.
به گزارش کرمان‌آنلاین، رضا میرزایی گفت: بی‌احتیاطی‌ و عدم رعایت نکات ایمنی موجب آتش‌سوزی یک منزل مسکونی در شهر کرمان شد.
وی، محل وقوع این حادثه را در خیابان «شهدای دارلک» اعلام کرد و افزود: آتش‌نشانان ایستگاه‌های شماره یک و شش بلافاصله بعد از اطلاع از این حادثه، در محل حضور یافتند.
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان با اشاره به اینکه علت این حادثه، بی‌احتیاطی در  استفاده از سیلندر گاز پیک‌نیک بوده است، خاطرنشان کرد: آتش‌سوزی در حال سرایت به سایر قسمت‌های منزل بود که با حضور به‌موقع آتش‌نشانان، از گسترش حریق جلوگیری شد.
میرزایی بیان کرد: یک نفر مصدوم این حادثه، مرد ۶۰ ساله‌ای است که به علت معلولیت و عدم توانایی خروج از محل حادثه، قبل از ورود آتش‌نشانان بر اثر شعله‌های آتش و دود دچار مصدومیت جدی شده و توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شد.
وی خطاب به شهروندان گفت: در زمان حوادث و آتش‌سوزی، ابتدا افراد دارای معلولیت را که قادر به مقابلۀ اولیه با آتش یا فرار از محل حادثه نیستند، از محل خطر دور کنید.

ارتباط با مدیر عامل

مدیر عامل سازمان آتش نشانی
رضا میرزایی

ورود کاربران

مرکز شارژکپسول های آتش نشانی

ایستگاه شماره 3 سازمان آتش نشانی واقع در خیابان شهید مصطفی خمینی کوچه 58

حاضرین در سایت

ما 18 مهمان و یک عضو آنلاین داریم

Go to top