در آذرماه؛
آتش‌نشانان کرمان، جان ۵۴ نفر را نجات دادند

 

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان، از انجام ٢٢٣ عملیات اطفای حریق و امدادونجات و نجات ۵۴ نفر توسط آتش‌نشانان کرمان در آذرماه سال‌جاری خبر داد.
به گزارش کرمان‌آنلاین، رضا میرزایی با اشاره به کاهش نسبی حوادث در آذرماه نسبت به ماه قبل آن در سال جاری افزود: در آذرماه امسال، ١١٩ مورد عملیات اطفای حریق و ١٠۴ مورد عملیات امدادونجات توسط آتش‌نشانان شهرداری کرمان انجام شده است.
وی ادامه داد: در مدت‌زمان یادشده در مجموع ١١٩ مورد حریق در شهر کرمان اتفاق افتاد که ٣۴ مورد مربوط به منازل مسکونی، ٢٨ مورد مربوط به مواد پسماند و بازیافتی، ٣٠مورد مربوط به وسایل نقلیه، ١٢ مورد مربوط به مراکز تجاری، ١١ مورد مربوط به جنگل‌ها و درختان، دو مورد مربوط به مراکز صنعتی و دو مورد مربوط به تجهیزات شهری بوده است.
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان خاطرنشان کرد: از ١٠۴ مورد عملیات امدادونجات که در آذرماه انجام شده، ٢٢ مورد مربوط به زنده‌گیری حیوانات خطرناک، ٢٣ مورد چیدن حلقه و قفل، دو مورد امداد آسانسور، ١۵ مورد امداد تصادفات خودرویی و نجات مصدومان محبوس‌شده، سه مورد امدادونجات از کوه و بلندی و یک مورد امدادونجات آوار بوده است.
وی بیان کرد: درمجموع این عملیات‌ها ۵۴ نفر از شهروندان نجات یافتند و ٢٩ نفر مصدوم شدند و متاسفانه پنج نفر جان خود را از دست دادند که مصدومان و جان‌باختگان در حوادثی نظیر تصادفات و سقوط از ارتفاع دچار حادثه شده‌ بودند.
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان خاطرنشان کرد: در اذرماه سال‌جاری ۵٠٠ نفر از دانش‌آموزان و شهروندان آموزش‌های ایمنی و پیشگیری از حوادث را فرا گرفته‌اند و به درخواست شهروندان، ١٠٠ مورد مشاورۀ ایمنی ارائه شده است.

ارتباط با مدیر عامل

سرپرست سازمان آتش نشانی
«ابراهیم بابایی»

ورود کاربران

مرکز شارژکپسول های آتش نشانی

ایستگاه شماره 3 سازمان آتش نشانی واقع در خیابان شهید مصطفی خمینی کوچه 58

حاضرین در سایت

ما 75 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Go to top